Barcode: 0681131077637
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 330.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 82.5 g |
| of which sugars | 69.2 g |
| Fiber | 5.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Arándanos, azúcar, aceite de girasol
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
The Well-Bred Loaf Plain Bagel
C NOVA 4
Vegano μπισκότα με βρώμη και χαρούπι
βιολαντα
E NOVA 4
Proteino
Violanta
A
Proteino
Βιολαντα
D
Huile d’olive vierge extra
SITIA
B
Horizon Organic Virgin Olive Oil
Horizon
B
Tomates séchées au soleil bio
Arcadia
C NOVA 3
Uncle Ben's express mexikanisch
Uncle Ben's
C NOVA 4
Bio breadly crispy wholegrain sesame
E NOVA 3
Houmous
Sprouts Farmers Market
D NOVA 4
Vegetarische knaks
Unox
C NOVA 4
Planta Fin doux
Planta Fin, Unilever
D NOVA 4