Barcode: 5997684501266
Arany füstölt sajt
by Karaván
Nutri-Score
D
Processing
NOVA 4
Labels
smoked with beech wood
Available in
hungary
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 300.0 kcal |
| Fat | 24.0 g |
| of which saturated | 15.0 g |
| Carbohydrates | 2.6 g |
| of which sugars | 2.6 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 19.0 g |
| Salt | 2.0 g |
Ingredients
Sajtok, ivóvíz, vaj, tejsavópor, emulgeálósók (nátrium-citrátok, polifoszfátok), sovány tejpor, étkezési só, savanyúságot szabályozó anyag (citromsav), tartósítószer (kálium-szorbát).
Additives
e202
e330
e331
e452
Related Products in Dairies
Halbfett Milch
NÖM
B
Bio+ Camembert
D
Teebutter
Nöm
NOVA 2
Fru Fru
Nöm
C
Nöm Mix Vanille
nöm
C NOVA 4
Bergkäse
Rupp
E NOVA 4
mix Fruchtcocktail
nöm
C NOVA 4
nöm mix
nöm
C NOVA 4
Cremix Dessert Tiramisu
nöm
C NOVA 4
Mix Erdbeere
Nöm
C NOVA 4
Fasten Halbfett Butter
nöm
D NOVA 4
Feta brebis léger 9%
Salakis