Barcode: 8596690010631
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 608.0 kcal |
| Fat | 47.0 g |
| of which saturated | 6.6 g |
| Carbohydrates | 12.0 g |
| of which sugars | 5.4 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 30.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Arašídy loupané, pražené.
Allergens
peanuts
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Bratnudeln Thailändische Art
NOVA 4
Cuire & rôtir
Fruit d'Or,Becel
C NOVA 4
koffie
jumbo
B NOVA 1
confiture framboise
pont du baup
Vegetarische Aug Weiderschnitzel
Le Boucher Végétarien
C NOVA 4
Rote Linsen
DAVERT
A
Daktyle suszone
Słodkie Zdrowie
NOVA 1
Rama Vegabetter
NOVA 4
Original jasmine rice
B NOVA 1
Café Molido Natural
hacendado
C NOVA 1
Huile de coco extra vierge
NaturaleBio
C NOVA 2
panier Yoplait 100 %vegetal amande
Yoplait
B NOVA 4