Barcode: 6935897611432
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 67.0 kcal |
| Fat | 2.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 17.0 g |
| of which sugars | — |
| Fiber | — |
| Proteins | 3.0 g |
| Salt | — |
Ingredients
Mais, eau, sel, sucre
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Garbanzo beans
A NOVA 3
Butter & herb flavored mashed potatoes, butter & herb
E NOVA 4
Classic scalloped potatoes
E NOVA 4
Four cheese ricotta, cheddar, romano, parmesan mashed potatoes, four cheese
E NOVA 4
Creamy butter mashed potatoes, creamy butter
D NOVA 4
Cannellini beans
A NOVA 3
Garbanzo beans
Tops
A NOVA 3
Chili beans
A NOVA 4
Butter beans
A NOVA 3
Roasted garlic flavored mashed potatoes, roasted garlic
E NOVA 4
Black beans
A NOVA 3
Pinto Beans
Tops
B NOVA 4