Barcode: 7350002404980
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 350.0 kcal |
| Fat | 0.6 g |
| of which saturated | 0.5 g |
| Carbohydrates | 78.0 g |
| of which sugars | 0.5 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 7.4 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Arborioris.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
TEA
B NOVA 1
Sunflower and Pumpkin Soft Farmhouse
Sainsburys Taste the Difference
A NOVA 4
Superseed soft suite farmhouse
Sainsbury's Taste the difference
B NOVA 4
BBQ bourbon beef flavour
Sainsburys,Sainsbury's
D NOVA 4
TEA
B NOVA 1
taste the difference mature cheddar and onion
Sainsburys
E NOVA 4
Taste the difference thai sweet chilli hand cooked crisps
Sainsbury's
D NOVA 4
Lightly sea salted
Sainsbury's
D NOVA 3
Decaffeinated iced tea
B NOVA 1
Taste the Difference Sea Salt & Suffolk Cider Vinegar Potato Crisps
Sainsbury's
D NOVA 3
Jus de pomme pressées et mangue
Marks & Spencer
D NOVA 1
Classic Chopped Garlic
Diva Farms Ltd.
A NOVA 3