Barcode: 7039317005272
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 500.0 kcal |
| Fat | 22.0 g |
| of which saturated | 11.0 g |
| Carbohydrates | 68.0 g |
| of which sugars | 32.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 5.8 g |
| Salt | 0.7 g |
Ingredients
Hvetemel, nougatfyll 30 % (sukker, fullherdet vegetabilsk fett (kokos). mysepulver fra melk, hasselnøtter 10 %, fettredusert kakaopulver, emulgator (soyalecitin), aroma), sukker, vegetabilsk olje (solsikke, shea, kokos), fettredusert kakaopulver, hevemidler (hornsalt, natron), invertsukker, salt, byggmalt, emulgator (soyalecitin), aroma (vanillin).
Related Products in Snacks
Eier hart
REWE Beste Wahl
A NOVA 4
Keks Butterkekse
Rewe, ja!
E NOVA 4
Doppelkeks
ja!
E NOVA 4
Cream Cookies
Penny
E NOVA 4
Ja! Knabbersnack Mit Herzhaftem Schinkengeschmack
Ja!
E NOVA 4
Mini Brezeln
ja!
E NOVA 3
Doppelkeks
Ja
E NOVA 4
Scoubidou fruit party
Lutti, Party
NOVA 4
58% Kakao Edel Zartbitter
REWE
E NOVA 3
Edel-Marzipan-Kartoffeln
Lindner, Robert Lindner
D NOVA 4
Feine Salzstangen mit Meersalz
Rewe, ja!
E NOVA 3
patinas extra crunch
hacendado
C