Ballı Granola
Categories
Available in
turkey
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 466.0 kcal |
| Fat | 19.1 g |
| of which saturated | 3.9 g |
| Carbohydrates | 59.4 g |
| of which sugars | 19.7 g |
| Fiber | 6.7 g |
| Proteins | 10.9 g |
| Salt | 0.2 g |
Ingredients
Gran BALLI ÇEKİRDE SÜTLÜ ÇİKOL İÇİNDEKİLER: Ballı Granola (Yulaf Ezmesi (Gluten), Bal (%14,4), Bitkisel Yağ (Ayçiçek), Ay Çekirdeği İçi (%3,7), Kabak Çekirdeği İçi (%2,9), Vanilya Ekstraktı, Tuz, Antioksidan (Tokoferolce Zengin Ekstrakt)], Sütlü Çikolata (%12) [Şeker, Kakao Yağı, Peynir Altı Suyu Tozu (Süt Ürünü), Kakao Kitlesi, Tam Yağlı Süttozu, Süt Yağı, Emülgatör (Ayçiçek Lesitini)], Fındık(3). Eser miktarda Ceviz, Yer Fıstığı, Antep fıstığı, Kaju fıstığı, Badem, Acı bakla, Susam, Soya, Kükürtdioksit, Sülfit ve türevleri içerebilir. Tavsiye edilen tüketim tarihine kadar tüketilmesi tavsiye edilir. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Mamullerimizin hiçbir çeşidinde domuz yağı ve domuzdan elde edilm katkı maddesi yoktur
Allergens
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Pan Blanco Familiar Lidl
Lidl
Chips
LIDL
Penne rigate Biologiche
Combino
Patatas fritas sabor limón y pimienta
Snack Day
Berry Mix with Sour Cherries
Freshona, Lidl
Gazpacho Tradicional
Lidl
Picos sin gluten
La Cestera
Guacamole
Saladinettes
Tagliatelles aux piments
Chili, Lidl
Farina Manitoba di grano tenero tipi "0"
Lidl (Mulino Chiavazza)
Tagliatelle Laurier
DELUXE
Cappelletti con prosciutto crudo
Lidl, Nonna Mia