Barcode: 8692121080010
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 32.0 kcal |
| Fat | 0.2 g |
| of which saturated | 0.1 g |
| Carbohydrates | 4.7 g |
| of which sugars | 3.3 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 2.9 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Yağsız İnek Sütü UHT tekniği ile üretilmiştir. Son Tüketim Tarihi (STT) ve Parti No (PN) ambalajın üzerindedir. Son Tüketim tarihinden önce tüketilmelidir. Ambalajı açılmamak kaydıyla son tüketim tarihine kadar oda sıcaklığında saklanabilir. Açıldıktan sonra buzdolabında muhafaza edilmeli ve tercihen 2 gün içerisinde tüketilmelidir. Homojenize edildiğinden yağı üzerinde birikmez. Kaynatmaya gerek yoktur. Alerjen uyarısı: Süt ve süt ürünleri (laktoz dahil) içerir.
Related Products in Dairies
1% low fat milk
B NOVA 3
Strawberry greek nonfat yogurt, strawberry
A NOVA 4
Essential everyday, cream cheese spread, cranberry, orange
Essential Everyday, Supervalu Inc.
E NOVA 4
Colby jack cheeses
D NOVA 3
Fancy shredded vermont cheddar, sharp cheddar & mild cheddar cheeses
D NOVA 4
Mexican style four cheese blend
D NOVA 4
Thick cut shredded mild cheddar cheese
D NOVA 4
Thin sliced swiss cheese
C NOVA 3
Low-moisture part-skim mozzarella cheese
D NOVA 4
Sharp cheddar cheese
D NOVA 4
Mild cheddar cheese
D NOVA 3
Non-smoked provolone thin sliced cheese
D NOVA 3