Barcode: 5202336064489
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 257.0 kcal |
| Fat | 0.2 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 60.0 g |
| of which sugars | 50.0 g |
| Fiber | 0.5 g |
| Proteins | 1.3 g |
| Salt | 0.2 g |
Ingredients
Βαλσάμικο ξίδι (ξίδι από κρασί, συμπυκνωμένος χυμός σταφυλιών) (55%), συμπυκνωμένος χυμός σταφυλιών, χρωστική: εναμμώνιο θειώδες καραμελόχρωμα, σταθεροποιητής: τροποποιημένο άμυλο και κόμμι ξανθάνης, συντηρητικό: σορβικό κάλιο. Περιέχει θειώδη.
Related Products in Condiments
Pesto Verde
Tegut
NOVA 4 Eco-Score C
Tomato Basil
Carbone
C NOVA 3 Eco-Score B
Apple Cider Vinegar
Bragg
NOVA 2
Tomato Basil Garlic Pasta Sauce
Great Value
NOVA 4
Gewürze Remoulade
Delique, Delique (NETTO)
D NOVA 3
Dill Sahne-Sauce
Thomy
C NOVA 4
Doritos Mild Salsa 300g
Doritos, Dr Organic
C NOVA 4 Eco-Score A
MARINARA
RAO'S HOMEMADE
C NOVA 3
Mittel Scharfer Senf
Develey
E NOVA 3 Eco-Score B
Salsa Con Queso
Tostitos
D NOVA 4
Sylter Liebe
Edeka
D NOVA 4 Eco-Score C
Gewürzketchup Pfeffer
Hela
E NOVA 4 Eco-Score A