Barcode: 0748252057938
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 300.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 75.0 g |
| of which sugars | 65.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Organic date syrup, organic balsamic vinegar.
Related Products
Olives Vertes a L'ail En Saumure (320 GR)
Epikouros
Miel
Black Olive Tapenade
Erikouros
C NOVA 3
miele millefiori greco
E NOVA 2
Groene olijventapenade
Epikouros
D NOVA 3
Olives vertes dénoyautées
Epikouros
D NOVA 3
Zwarte olijven tapenade
Epikouros
C NOVA 1
Zwarte olijven tapenade
Demeter
D NOVA 3
Olives Kalamata dénoyautées
Epikouros
D
Groene olijven
Epikouros
D NOVA 3