Barcode: 0039153101326
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 233.3 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 53.3 g |
| of which sugars | 53.3 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Cooked grape must, "aceto balsamico di modena igp" / balsamic vinegar of modena (39%), (wine vinegar, concentrated grape must, caramel color), wine vinegar, thickener: guar gum and xanthan gum.
Additives
e150c
e412
e415
Related Products in Condiments
Sauerbraten
Maggi
E NOVA 4
MAGGI KUB OR Depuis 1907 32 cubes - 128g
Kub or, Maggi
B NOVA 4
Fix Napoli Spaghetti
Maggi
B NOVA 4
Gulasch
Maggi
E NOVA 3
Mayonnaises Delicatess
Thomy
E NOVA 4
Winiary POMYSŁ NA... Kotleciki schabowe w sosie z zielonym pieprzem
Winiary,Nestlé
A NOVA 4
3 Pfeffer Sauce
Maggi
C NOVA 4
Sos Czosnkowy
Winiary,Nestlé
D NOVA 4
Sos tatarski
Winiary,Nestlé
D NOVA 4
GeMi - Schweinebraten
Nestlé, Maggi
E NOVA 4
Geschnetzeltes Züricher Art
Maggi
E NOVA 4
Garnelen Thai Style
Maggi
E NOVA 4