Barcode: 0657579080225
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 200.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 53.3 g |
| of which sugars | 46.7 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.2 g |
Ingredients
Concentrated grape must, balsamic vinegar of modena (wine vinegar, cooked grape must, caramel color), cherry juice, modified corn starch.
Additives
e150c
Related Products in Condiments
Ali Oli De Ajo Negro
Carrefour
E NOVA 3
Salsa mostaza y eneldo
Carrefour
D NOVA 4
Salsa piri piri picante
Carrefour sensation
E NOVA 4
Salsa Burger
Carrefour
D NOVA 4
Mayonesa vegana
Carrefour, Carrefour sensation
D NOVA 4
Vinagre balsámico de Módena ecológico
El Corte Inglés
NOVA 2
Tomate frito cosecha con aceite de oliva
El Corte Inglés
B NOVA 4
Vinaigre balsamique de modena
hazienda Larambla
NOVA 4
Tomate frito bio sin azúcares añadidos
Carrefour BIO, Carrefour
A NOVA 3
Salsa con trufa blanca
Carrefour extra
D NOVA 4
Salsa cocktail
Carrefour, Carrefour classic
D NOVA 4
Mayonesa Con Trufa
Carrefour
E NOVA 4