Barcode: 0657579080119
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 133.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 13.3 g |
| of which sugars | 13.3 g |
| Fiber | 6.7 g |
| Proteins | 13.3 g |
| Salt | 2.4 g |
Ingredients
Mustard seeds, balsamic vinegar of modena (wine vinegar, cooked grape must), sugar, herbs, spices, salt.
Related Products
tuinkruiden Patr
Kips
NOVA 4
Kips vegane Pastete
Kips
E NOVA 4
Vega paté tuinkruiden & bospaddenstoelen
Kips
E NOVA 4
Veganes Tatar mit Tomaten
Kips
C NOVA 4
Vegan filet americain pesto
Kips
C NOVA 4
Groentespread zongedroogde tomaat & quinoa
Kips
C NOVA 4
Theeworst
Kips
NOVA 4
Vegane Leberwurst
Sonnen Bassermann
E NOVA 4
Gesneden kipfilet sweet chili
Kips
D NOVA 4
Instant Ramen
NOVA 4