Barcode: 0072368636009
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 233.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 56.7 g |
| of which sugars | 46.7 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
Cooked grape must, white wine vinegar, peach fruit juice (3%), natural flavor.
Related Products in Condiments
pesto
Il Viaggiator Goloso, Unes, Viaggiator goloso
D NOVA 3
Senape medio forte
Unes, Viaggiator goloso
E NOVA 3
Aroma antico aceto di vino bianco
Ponti
NOVA 2
Maionese
Consilia
E NOVA 3
Besciamella
Consilia
D NOVA 4
Senape
Consilia
D NOVA 3
Condimento Per Insalata Di Riso
unes
C NOVA 3
Sugo alle olive
Consilia
B NOVA 4
Sugo di astice
Consilia
D NOVA 4
Calve' Top Down Senape ML. 250
calvé
E NOVA 4
Sale marino iodato
Consilia
NOVA 2
Sugo arrabbiata
consilia
B NOVA 4