Barcode: 0833272000238
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 107.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 19.3 g |
| of which sugars | 19.3 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 2.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Grape must, balsamic vinegar of modena igp (min 39%).
Related Products in Condiments
Curry Ketchup
Werder
D
Hot Chili Ketchup offen
Werder
D NOVA 4
Mayonnaise
Feinkost Berlin
D NOVA 4
Tomaten Ketchup
Werder
D NOVA 4
Tomaten Ketchup
Werder Feinkost
D NOVA 4
Delikatess Mayonnaise
Dr. Doerr
D NOVA 4
Tomatenketchup
Kunella Feinkost
C NOVA 4
Gewürz Ketchup
Werder, Werder Feinkost
D NOVA 4
Joghurt Salatcreme
Kunella Feinkost
D NOVA 4
Premium Tomatenketchup
La Vialla, Werder, Werder Feinkost, 31.10.2024
C NOVA 3
Senf scharf
Esina
D NOVA 3
Zigeuner Sauce
Werder
D NOVA 4