Barcode: 25089561
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 76.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 14.0 g |
| of which sugars | 12.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.6 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Wine Vinegar, Concentrated Grape Must, Colour: Sulphite Ammonia Caramel, Preservative: Potassium Metabisulphite.
Additives
e150d
e224
Related Products in Condiments
Spaghetti sauce
Sun Of Italy
A NOVA 3
Mindfulmayo, Dressing & Sandwich Spread, Original
Earth Balance, Earth Balance A Division Of Gfa Brands Inc.
D NOVA 3
Badia, sazon tropical, meat, poultry and fish seasoning
Badia, Badia Spices Inc.
E NOVA 3
Sun Of Italy, White Clam Sauce
Pastore's Inc.
C NOVA 4
كتشب badia
Badia
E NOVA 4
Everything Bagel seasoning
Badia
Sun of italy, spaghetti sauce, tomato & basil
Sun Of Italy
A NOVA 3
Badia, mild sauce, chipotle
Badia
E NOVA 4
Balsamic vinegar of modena
D NOVA 1
Hot Sauce, Habanero
Badia
E NOVA 4
All-purpose seasoning spices
Badia
A NOVA 3
Brisket rub seasoning
E NOVA 3