Barcode: 0610585864623
Balsamic vinegar from concentrate
Nutri-Score
A
Processing
NOVA 4
Categories
Available in
united states
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 0.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Balsamic vinegar, natural caramel colour (150c) preservative (220)
Additives
e150c
e220
Related Products in Condiments
Sauce napolitaine
Savino
C NOVA 1
Sauce teriyaki
E NOVA 4
Pesto tomates
Ensoleil'ade
E NOVA 3
Bolo végétale aux tomates confites
Sud'n'sol, Veg a table
C NOVA 3
Moutarde au piment d espelette
Bipia
C NOVA 1
Sauce burger
Agidra
D NOVA 4
Touche de fruits aux pruneaux d'Agen et zeste d'orange
Ensoleil'ade
C NOVA 3
Bruschetta
Ensoleil'ade
B NOVA 3
Moutarde au pilent d espelette
Bipia Bio
C NOVA 1
Pesto Basilic
Ensoleil'ade
E NOVA 3
Bazk'alde Moutarde Au Piment
BiPia
NOVA 1
Worcester
C NOVA 3