Barcode: 0859417005043
Balsamic Vinegar Modena
Nutri-Score
D
Processing
NOVA 1
Labels
no added sugar
Categories
Available in
united states
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 333.3 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 73.3 g |
| of which sugars | 73.3 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.2 g |
Ingredients
Cooked grape must, wine vinegar, no sugars added.
Related Products in Condiments
Vitvins Vinäger Riserva
Zeta
NOVA 2
Pesto Genovese "Nutsfree" Pesto utan Nötter
Matric
E NOVA 4
Biggans Béarnaise Klassisk
Biggans, Superb Produkt
D NOVA 4
Eriks Pepparsås
OLUF LORENTZEN AS
D NOVA 4
Eriks Bearnaise Provençale
Eriks, O. Kavli
D NOVA 4
Bearnaise Original
Delikatess fabriken
D NOVA 4
Aioli
Eriks
D NOVA 3
Biggans Kebab & Grill Vitlök
Biggans, Superb Produkt
D NOVA 4
Bearnaise Chili
Eriks
D NOVA 4
Majonäs
Kavli, Max, Max Hamburgare
E NOVA 4
Eriks Parmesansås
Eriks, Kavli
E NOVA 4
Bearnaise
OLUF LORENTZEN AS
E NOVA 4