Barcode: 8718452544813
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 127.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 27.0 g |
| of which sugars | 27.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.1 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
Wijnazijn (SULFIET), geconcentreerde druivenmost (SULFIET), kleurstof: E150d
Allergens
sulphur dioxide and sulphites
Additives
e150d
Related Products in Condiments
Himalayan pink zesty cumin seasoning salt
E NOVA 3
California honey french style dressing
E NOVA 4
Pork rub & seasoning
E NOVA 4
Lite four leaf balsamic vinaigrette & marinade
Private Selection
D NOVA 4
Dressing with parmesan
E NOVA 4
Burger rub & seasoning
E NOVA 4
Private selection, delicate cream sauce, rose
Private Selection, The Kroger Co.
C NOVA 4
Free-Flowing Salt
Kroger
E NOVA 3
COCONUT AMINOS ALL-PURPOSE SEASONING SAUCE
simple truth organic
E NOVA 3
Tomato sauce
Kroger
A NOVA 3
Buttermilk fields ranch dressing
The Kroger Co., Kroger
E NOVA 4
Taco cooking sauce
D NOVA 4