Barcode: 20087579
Balsamico bianco
by acentino
Processing
NOVA 2
Labels
with sulfites
Categories
Available in
france, germany, switzerland, united kingdom
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 120.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 25.0 g |
| of which sugars | 25.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.8 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Weissweinessig (enthält Sulfite), 35% konzentrierter Traubenmost (enthält Sulfite).
Related Products in Condiments
sal del imalaya
null
D' olancho, sauce, hot
D' Olancho
D NOVA 3
Seedless Tamarind
Nutrifresh
C NOVA 3
Moutarde de Dijon
Don Lázaro
E NOVA 3
Spicy Vegetable Salsa Seasoning Sauce
Alfaro
E NOVA 4
OG Mango Caliente
Ricante, Ricante Hot Sauce
NOVA 4
Aderezo Spread
E
Chipotle Bueno
Ricante, Ricante Hot Sauce
C NOVA 3
Mayonesa con aceite de oliva
Hellmann's
B NOVA 4
Aderezo Tipo Mayonesa con Jugo de Limón
Sabemas
E NOVA 4
Natura's, creole sauce
Natura's
C NOVA 4
Yellow mustard
D NOVA 3