Barcode: 80564058
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 263.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 59.0 g |
| of which sugars | 59.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.7 g |
| Salt | 0.2 g |
Ingredients
Traubenmost
Related Products in Condiments
Dressing & dip
Toby's
D NOVA 3
Blue Cheese Dressing & Dip
Toby's
D NOVA 3
Honey And Herb Infused Vinegar
Deverohn Corporation
A NOVA 3
Lite blue dressing & dip yogurt
D NOVA 4
Pasta sauce with italian pork and wild fennel, italian pork and wild fennel
Bella Italia
C NOVA 3
Organic hot fudge sauce
Kings, West Fork Creations Inc.
E NOVA 3
Blue Cheese Dressing & Dip
D NOVA 4
Organic Caramel Sauce
West Fork Creations Inc.
E NOVA 3
Lite ranch dressing & dip, lite ranch
D NOVA 3
Honey And Herb Infused Vinegar
NOVA 2
Ranch Dressing and Dip
D NOVA 3
Toby's, dressing & dip, chunky feta
Toby's
D NOVA 3