Barcode: 9100000052458
Balsamico essig
Processing
NOVA 2
Labels
vegetarian
organic
eu organic
vegan
it bio 007
pgi
ohnegen
Available in
austria, germany
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 170.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 38.0 g |
| of which sugars | 38.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.9 g |
Ingredients
Gekochter Traubenmost, Weinessig
Related Products in Condiments
Marinade
D NOVA 4
Garlic & herb marinade, garlic & herb
D NOVA 4
Worcestershire sauce
E NOVA 4
Bold Steak Sauce
Lea & Perrins Inc.
D NOVA 4
Original marinade, original
D NOVA 4
Worcestershire sauce
Lea & Perrins Inc.
E NOVA 4
Traditional steak sauce
Lea & Perrins Inc.
E NOVA 4
Liquid marinade
Lea & Perrins Inc.
D NOVA 4
Marinade sauce
E NOVA 4
The original worcestershire sauce
Lea & Perrins Inc.
E NOVA 4
The Original Worcestershire Sauce
E NOVA 4
Teriyaki marinade, teriyaki
E NOVA 4