Barcode: 4750072018828
Baltais Protein Fit
by Baltais
Processing
NOVA 4
Labels
no gluten
no added sugar
nutriscore
Categories
Available in
latvia
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 72.0 kcal |
| Fat | 0.1 g |
| of which saturated | 0.1 g |
| Carbohydrates | 5.2 g |
| of which sugars | 3.7 g |
| Fiber | 0.1 g |
| Proteins | 12.0 g |
| Salt | — |
Ingredients
Biezpiens 40%, jogurts (vajpiens, piena olbaltumvielas, ieraugs), zemeņu piedeva 10% (ūdens, kukurūzas šķiedras, zemeņu biezenis 11%, modificēta kukurūzas ciete, zemeņu aromatizētājs, krāsviela (antocianini, skābe (citronskābe), recinātājs (karagināns), saldinātāji (sukraloze, acesulfams K), skābuma regulētājs (tranja citrats)).
Additives
e330
e407
e955
Related Products in Protein Curd Cream
Feuilletés EPINARD ET CHEVRE
Carrefour
D NOVA 3
Mousse Chocolat au Lait
Carrefour
D NOVA 4
Feuilletés tressés CHAMPIGNONS POULET
Carrefour
E NOVA 4
Feuilletés Chèvre à la provençale
Carrefour
D NOVA 4
Feuilletés tressés à la provençale
Carrefour,Chez Carrefour
E NOVA 4
Velouté aux Poireaux & pommes de terre
Carrefour
B NOVA 4
Saumon fumé élevé en écosse
Carrefour
D NOVA 3
Mouliné aux 8 Légumes
Carrefour
C NOVA 4
Poêlée façon Périgourdine
Carrefour
A NOVA 4
Feuilletés tressés jambon emmental
Carrefour
D NOVA 4