Barcode: 5900437112015
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 340.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 85.0 g |
| of which sugars | 77.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Cukrus, gliukozės sirupas, vanduo, dažiklis E 171.
Additives
e171
e949
Related Products in Baking Decorations
Dessert topper
D NOVA 4
Mrs. richardson's, hot fudge toppings
Mrs.Richardson's
E NOVA 4
Mrs. richardson's, topping, hot fudge
Mrs. Richardson's
E NOVA 4
Mrs. Richardson’s Caramel dessert sauce
Mrs. Richardson's
E NOVA 4
Dessert Topping
Cold Stone Creamery
E NOVA 4
Maraschino cherries
C NOVA 4
Maraschino cherries with stems
C NOVA 4
Icee, Dessert Topper, Cherry
Vita Specialty Foods Inc.
D NOVA 4
Dessert topper syrup
D NOVA 4
Dessert Topping
Cold Stone Creamery
C NOVA 4
Zitner's, Peppermint Cream
S Zitner Co.
E NOVA 4
Dessert topper syrup 340g
D NOVA 4