Barcode: 4600682251453
Baltika
Categories
Available in
iran
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 30.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 5.5 g |
| of which sugars | — |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | — |
Ingredients
Вода питьевая очищенная, солод пивоваренный ячменный светлый, солод пивоваренный ячменный карамельный, ячмень пивоваренный, хмелепродукты.
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Vita Cola Original
Thüringer Waldquelle
E NOVA 4
Vita Engery Mango Orange
Vita
E NOVA 4
Harzer Kristall Lemon
Harzer Kristall
B NOVA 4
Ginger Ale
Thüringer Waldquell
E NOVA 4
Vita Energy - Himbeere Wassermelone
Vita
B NOVA 4
Bitter Lemon
Glashäger
E NOVA 4
Bio Cacao pur
Gepa
NOVA 1
Vita Cola Zuckerfrei
Vita Cola
C NOVA 4
KFC, Lipton Brisk Lemon Tea, 30 Fl Oz
KFC
B
Cola
Vita, Vita Cola
E NOVA 4
Vita Energy
Vita Energy
E NOVA 4
Vitacola
E NOVA 4