Barcode: 20955755
Baltmaize Šķēlēs
by Tastino Lidl
Nutri-Score
B
Processing
NOVA 4
Categories
Available in
latvia, lithuania
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 272.0 kcal |
| Fat | 3.0 g |
| of which saturated | 0.4 g |
| Carbohydrates | 49.6 g |
| of which sugars | 1.7 g |
| Fiber | 3.7 g |
| Proteins | 9.8 g |
| Salt | 0.8 g |
Ingredients
74,4 % kvietiniai miltai, geriamasis vanduo, skystos mielės, rapsų aliejus, joduotoji druska, cukrus, kviečių glitimas, skystas raugas (geriamasis vanduo, ruginiai miltai, raugo kultūros), fermentai: alfa-amilazė, ksilanazė; miltų apdorojimo medžiaga: askorbo rūgštis. Gali turėti kiaušinių, pieno, sojų produktų, salierų, lubinų, garstyčių ir sezamo sėklų pėdsakų.
Additives
e300
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Hühnerfrikassee
Ankerkraut
NOVA 3
Kokosraspel fein geraspelt
K-Classic, Kaufland
D NOVA 1
Paranusskerne naturbelassen
K-Classic
C NOVA 1
Pšeničné housky se sezamem
K - Classic
D NOVA 4
Jumbo Erdnüsse
K-favourites
NOVA 3
Anketkraut Streuselkuchen gewürz
Ankerkraut
NOVA 3
American Style Erdnusscreme - Crunchy
K-Classic
C NOVA 4
Natives Olivenöl Extra
K Favorites
B
Kirschen, süss
K Favourites
C NOVA 3
Granny Smith
Kaufland
A NOVA 1
Кисели краставички
K-Classic
C NOVA 3
Infinity burger
Take it veggie
D NOVA 4