Barcode: 0738171918557
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 71.0 kcal |
| Fat | 8.9 g |
| of which saturated | 0.9 g |
| Carbohydrates | 0.9 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 13.3 g |
| Salt | 1.4 g |
Ingredients
Shrimp, sodium phosphate (to retain moisture)
Related Products
LITTLE YELLOWS
THE LITTLE POTATO CO.
A NOVA 1 Eco-Score A
Moutarde De Dijon
Edmond Fallot
E NOVA 3 Eco-Score A
Moutarde Mostaza extra
Mustardino
C NOVA 4 Eco-Score B
WING SAUCE & DIP
KINDER'S
E NOVA 4
Senape gusto medio dorte
Eurospin
D NOVA 4 Eco-Score A
Ghee
Beepure
E NOVA 2 Eco-Score D
SUPERSWEET GOLDEN CORN WHOLE KERNEL
Harris Teeter
NOVA 3
Seitan
KoRo
A NOVA 4 Eco-Score A
ANANAS
IL Capitano
B NOVA 3 Eco-Score B
Mini Cookies Chocolate Chip
Highkey
C NOVA 4 Eco-Score D