Barcode: 0041224422100
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 19.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 2.3 g |
| of which sugars | 0.8 g |
| Fiber | 1.5 g |
| Proteins | 0.8 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Bamboo shoots, water.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Barra de dátil, coco y almendra
Oh joy!
E NOVA 3
Harina preparada Pronto para hot cakes ligeros
Pronto
C NOVA 4
Frijol peruano
Progreso
C
Hot cakes harina
Pronto
C NOVA 4
Tortillas de harina de trigo
Chedraui, Selecto brand
E NOVA 3
Frutarindo
Frutarindo
E NOVA 3
Tofu natural
Healthy evolution
A
Harina para preparar hot cakes
Pronto
NOVA 4
Harina de trigo Inmaculada
Inmaculada
B NOVA 3
Arroz super extra grano largo
Chedraui
B NOVA 1
Margarina Light Untable con sal
Chedraui
D
Naranjada
Sello Rojo
E NOVA 4