Barcode: 0099482463694
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 433.0 kcal |
| Fat | 10.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 73.3 g |
| of which sugars | 3.3 g |
| Fiber | 3.3 g |
| Proteins | 10.0 g |
| Salt | 1.2 g |
Ingredients
Brown rice flour, white rice flour, black sesame seed, organic tamari soy sauce (water, organic soybeans, salt, organic alcohol), white sesame seed, organic cane sugar*.
Related Products in Snacks
Mankeke Cajilla 4 un
Marinela
E NOVA 4
Chocolate 60% Cacao
En Línea
C NOVA 4
Brownie receta original
Nutra Bien
E
Pingüinos con Relleno Cremoso
Marinela,Pingüinos
E NOVA 4
Froota Manzana
Ecovida
C NOVA 4
mini galleta chocolate con chips
Ecovida
C NOVA 4
Froota Frutilla
ecovida
C NOVA 4
Braunichoc
NutraBien!
E
Biscuit Zanahoria
ecovida
C NOVA 4
Barra de cereal En Línea Chocolate
Enlinea
NOVA 4
Barras de Cereal sabor a Chocolate
En Línea
NOVA 4
Cookies zero azúcar
Ecovida
C NOVA 4