Barcode: 04129105
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 0.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Orange pekoe and pekoe cut black tea.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Bio Tofu twarde
Polsoja
A NOVA 4
Smalczyk z fasoli z wędzoną papryką
Go Vege
C NOVA 4
chleb słonecznikowy
PSS Społem
C NOVA 3
Smalczyk z Fasoli
Go Vege
A NOVA 4
Sok marchew
Vital FRESH
B NOVA 1
Hummus klasyczny
Well Well
D NOVA 4
Sok Marchew Banan
Vital FRESH
C NOVA 1
Wędlina podsuszana 100% z rolin
Well Well,Polsoja
D NOVA 4
Pasta z ciecierycy z czarnuszka
Well Well
C NOVA 4
Sok marchew
Vital Fresh
B NOVA 1
Sok marchew banan
Vital
C NOVA 1
Hummus snack
Well well
B NOVA 3