Barcode: 0041130310751
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 0.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | — |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Black tea.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Crocantes
Fruch Patagonia
A NOVA 3
harina de maíz
pan
A NOVA 1
Soja Natur auf Basis von Bio-Soja
REWE Bio
A NOVA 3
Corn Flakes
Kellogg's,Corn Flakes
D NOVA 3
Oatly Barista Edition Oat Drink
Oatly
D NOVA 3
Riz Basmati
Golden Sun
B NOVA 1
Pistaches grillées - Non salé
Vico
A NOVA 1
Naranjada
Yukery
D
Chorizo vegano premium
Healthy evolution
B NOVA 4
Corn Flakes
Kellogg's,Corn Flakes
D NOVA 3
harina pan
pan
NOVA 1
margarina
mavesa
C NOVA 4