Barcode: 0085239152287
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 58.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 14.2 g |
| of which sugars | 14.2 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Water, sugar, honey, natural flavors, black tea.
Related Products in Beverages
Chocolate
Muscle Milk
B NOVA 4
Strawberries 'n creme genuine non dairy protein shake, strawberries 'n creme
Miau
NOVA 4
Non Dairy Protein Shake, Banana Creme
B NOVA 4
Muscle Milk 11oz Cookie 'N Creme
Muscle Milk
B NOVA 4
Banana creme genuine non dairy protein shake, banana creme
B NOVA 4
Chocolate 1% Lowfat Milk
Sarah Farms
D NOVA 4
muscle milk
Starbucks
B NOVA 4
Iced Tea
Favorit
D NOVA 3
Swiss Premium Iced Tea
Bischofszell Food Ltd
D NOVA 3
Non Dairy Protein Shake
B NOVA 4
Iced Tea
Favorit
D NOVA 3
Budweiser
Budweiser
NOVA 3