Barcode: 5063270101179
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 4.0 kcal |
| Fat | 0.5 g |
| of which saturated | 0.1 g |
| Carbohydrates | 0.5 g |
| of which sugars | 0.5 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.5 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
aroma, jordbær (0,9%), hindbær (0,6%), ribs (0,6%), brombær (0,3%), kirsebær (0,3%). / Ingredienser: Svart te', aroma, jordbær (0,9%), bringebær (0,6%), rips (0,6%), bjørnebær (0,3%), kirsebær (0,3%)
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Choco quick
NOVA 3
Antesite
Antésite
E NOVA 4
Vichy
Vichy Célestins
A NOVA 1
Concentré Réglisse Citron
Antésite
B NOVA 4
VICHY CELESTINS Eau Minérale Naturelle Gazeuse 0.50 L
Vichy,Vichy Célestins
A NOVA 1
Wawa, Hot Chocolate, 24 Oz
Wawa
B
Ultra-Concentré Réglisse Cola
Antésite
NOVA 4
Ultra-Concentré Réglisse Anis
Antésite
NOVA 4
VICHY CELESTINS Eau Minérale Naturelle Gazeuse 1.15L
Vichy celestins
A NOVA 1
White Castle, Strawberry Shake, Nashville Only, Large
White Castle
B
Ultra-Concentré Réglisse Menthe
Antésite, Noirot
B NOVA 4
Taco Bell, Prosecco Sparkling Wine
Taco Bell
C