Barcode: 0835143002433
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 33.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 7.5 g |
| of which sugars | 7.1 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.8 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Purified water, cane sugar, skim milk powder, black tea, natural flavor, ascorbic acid (vitamin c).
Related Products in Beverages
Banane noni & cassis
Noni Energy
E NOVA 1
Fr line L'Original
Fr Line
E NOVA 4
Energy drink blue lagoon
ZAP!
E NOVA 4
Braou Energy Drink
Braou
E NOVA 4
Goût Taurine
Braou Energy
E NOVA 4
Cacao en poudre 1% M.G et 1% sucres
Dukan
NOVA 1
Pur jus de pommes coings
Maison Pouget
D NOVA 1
Lady Corn
Magical Unicorn Potion
E NOVA 4
Nuit blanche wildberry energy drink
Nuit Blanche
E NOVA 4
Illégal energy
E NOVA 4
Zap original
Zappeur
E NOVA 4
Noni Energy Banane
Noni
E NOVA 1