Barcode: 0794522908004
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 37.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 9.3 g |
| of which sugars | 9.1 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
A tea infusion of (water, blended black teas), cane sugar, apple juice concentrate, natural passion fruit and mango flavors, mango and pineapple concentrate juices, ginger juice, natural flavors, citric acid.
Additives
e330
Related Products
SNACK PACK Chocolate Lovers
C NOVA 4
Tomato Ketchup
Hunts
D NOVA 4
Vegetable oil spread light
Blue Bonnet
NOVA 4
Fruity Pebbles Pudding
Snack Pack
C NOVA 4
Ultimate Butter Popcorn
NOVA 4
Blue bonnet
NOVA 4
Strawberry Zero Sugar Low Calorie Juicy Gels
Snack Pack
NOVA 4
Plant butter
Blue Bonnet
E NOVA 4
Snack Pack Chocolate Naturals Pudding Cups, 6 Count
C NOVA 4
Snack Pack Vanilla Naturals Pudding Cups, 6 Count
C NOVA 4