Barcode: 0830757008147
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 45.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 9.6 g |
| of which sugars | 8.6 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 1.8 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
Water, sugar, skim milk powder, tea, dextrin, sodium ascorbate.
Additives
e1400
Related Products in Beverages
Schwip Schwap Zero
Pepsico, Schwip Schwap
B NOVA 4
pils
stephans bräu
NOVA 3
Energy drink crazy wolf
Kaufland
E NOVA 4
Bio smothie
Hipp
E NOVA 1
Holunderblüte In Apfel-birne Mit Stillem
C
Tasty twist of Lemon & Lime
7up
NOVA 4
Mineraalwater
Quellbrunn
A
EDEKA Paulaner Weißbier kristallklar 500ml 1.29€ 1l 2.58€
Paulaner, EDEKA Paulaner
NOVA 3
Dizzy Grizzly Hazy IPA
Bergkönig
NOVA 3
Paulaner Weißbier Zitrone Alkoholfrei
Paulaner
NOVA 4
Energy Drink
Crazy Wolf,Kaufland
E NOVA 4
Cappuccino amande
Began
E NOVA 4