Barcode: 0011110026194
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 0.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 95.0 g |
Ingredients
Sea salt, olive oil, truffle, natural flavors.
Related Products in Condiments
Salsa Verde Mild
Late July Snacks
C NOVA 4
Cadia, pizza sauce, organic
Cadia
B NOVA 3
Cadia, organic roasted garlic pasta sauce
Cadia
A NOVA 4
Organic mayonnaise
Cadia
E NOVA 3
Cadia, organic vegetable marinara pasta sauce
Cadia
B NOVA 3
Live, Sparkling Drinking Vinegars, Tart Cherry
Live Soda Llc
A
Organic Balsamic Vinegar Of Modena
Cadia
NOVA 2
Cadia, organic red wine pasta sauce
Cadia
A NOVA 3
Organic Ketchup
Cadia
D NOVA 3
Cadia, organic vodka cream pasta sauce
Cadia
A NOVA 4
Cadia, organic tomato basil pasta sauce
Cadia
A NOVA 3
Cadia, organic four cheese pasta sauce
Cadia
A NOVA 4