Barcode: 8414139005133
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 686.0 kcal |
| Fat | 57.1 g |
| of which saturated | 5.7 g |
| Carbohydrates | 14.3 g |
| of which sugars | 2.9 g |
| Fiber | 11.4 g |
| Proteins | 22.9 g |
| Salt | 0.9 g |
Ingredients
Almond marcona premium, extra virgin olive oil, black truffle dehydrated.
Related Products in Snacks
Double Dark Chocolate Seed + Oat Bar
88Acres
D NOVA 3
Zucchini lemon poppy seed bakery bites
C NOVA 4
Farm & oven carrot cinnamon
C NOVA 4
Blueberry Lemon Seed + Oat Bar
88 Acres
D NOVA 3
beet dark chocolate
C NOVA 4
Beet & zucchini dark chocolate with probiotics
C NOVA 4
Mm Mania, High Fiber!, Fiber Biscotti, Vanilla Chip
Mauzone Mania
C NOVA 4
Mauzone mania, fiber fruit tarts cookies, apricot
Mauzone Mania
A NOVA 4
Zucchini lemon poppyseed soft bakes bites
D NOVA 4
Bridge city baking, classic cake, coffee
Bridge City Baking
D NOVA 3
Bridge City Baking, Lemon Mist Cheesecake
Bridge City Baking Llc
E NOVA 4
Pumpkin maple pecan bakery bites, pumpkin maple pecan
C NOVA 4