Barcode: 0873603002371
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 367.0 kcal |
| Fat | 36.7 g |
| of which saturated | 5.0 g |
| Carbohydrates | 1.7 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 5.0 g |
| Proteins | 3.3 g |
| Salt | 1.2 g |
Ingredients
Portobello mushrooms (agaricus bisporus), extra virgin olive oil, sunflower oil, black olives, summer black truffle (tuber aestivum vitt.), artificial truffle flavor, salt.
Related Products in Condiments
Bolognaise
Carrefour
C NOVA 4
Sauce tomate cuisinée aux légumes
Carrefour
A NOVA 4
Sauce pour Saumon Citron Ciboulette
Carrefour
C NOVA 4
SEL DE MER
Carrefour
NOVA 2
Sauce bolognaise
Carrefour
C NOVA 4
Sauce saveur truffe
Carrefour
C NOVA 4
Sauce tomate basilic
Carrefour
A NOVA 4
Sauce foie gras
Carrefour
C NOVA 4
Sauce hollandaise
Carrefour
C NOVA 4
Sauce champignons
Carrefour
C NOVA 4
Sauce chili
Carrefour
C NOVA 4
Pesto rouge
Carrefour
D NOVA 4