Barcode: 0748528767608
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 267.6 kcal |
| Fat | 16.9 g |
| of which saturated | 5.6 g |
| Carbohydrates | 1.4 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 15.5 g |
| Salt | 1.6 g |
Ingredients
PORK, WATER, SEA SALT, VINEGAR, BLACK PEPPER, PORCINI MUSHROOM POWDER, GARLIC POWDER, BLACK TRUFFLES (04%)
Related Products in Meats And Their Products
Májka
Hamé
D NOVA 4
Lovecký salám
Řezníkův talíř
NOVA 4
Салам Highland
Kostelec
E NOVA 4
CHORIZO DULCE
Albert Excellent
E NOVA 4
Paprikové párky
Mäsokombinát Púchov
E NOVA 4
Vargányás ízű szalámi szarvas hússal
Tauris
E NOVA 4
Salame Milano
Excellent
NOVA 4
Kostelecká debrecínská pečeně
Kostelecké uzeniny
D NOVA 4
Șnițel din piept de pui
Nature's Promise
C NOVA 3
Salami classic
Excellent Everyday Special
E NOVA 4
Pokoli marha pirítós pástétom
Hamé
D NOVA 4
Májka zlaté dědictví
Hamé
E NOVA 4