Barcode: 0074936028155
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 857.0 kcal |
| Fat | 100.0 g |
| of which saturated | 10.7 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | — |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
English walnut oil, black walnut oil
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Peanut Butter Smooth
BRAMWELLS
D NOVA 3 Eco-Score E
Regular Rippled Potato Chips
Great Value
D NOVA 3 Eco-Score B
organic whole ground flaxseed meal
simple truth
A NOVA 1 Eco-Score D
Peanut Butter Protein Cereal
Ghost
E NOVA 4
Gekochte weiße Bohnen
Dilek
A NOVA 3
Cappuccino Candy Bag
Kopiko
C NOVA 4 Eco-Score B
Конфеты Мишка косолапый
Красный Октябрь
NOVA 4
Bouillon Pur Gemüse
Knorr
NOVA 4
Kettle Cooked Potato Chips
Trader Joe's
C NOVA 3 Eco-Score B
Supersoft Low Carb Buns
Tip Top
C NOVA 4 Eco-Score B
Organic Roasted Seaweed Snack
Kirkland
E NOVA 3 Eco-Score E
Peanut Powder with Cocoa
PB2
D NOVA 2