Barcode: 0010300848950
Black walnuts
Labels
no gmos
non gmo project
Categories
Available in
united states, world
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 633.0 kcal |
| Fat | 60.0 g |
| of which saturated | 3.3 g |
| Carbohydrates | 10.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 6.7 g |
| Proteins | 23.3 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Black walnuts, bht (0.02%) added to preserve freshness.
Additives
e321
Related Products in Snacks
Soufflés goût Bacon
Grand Jury
E NOVA 4
Bêtises de Cambrai
Carrefour, Reflets de France
E NOVA 4
Soufflés à la cacahuète
Grand Jury
D NOVA 4
Pétales salés
Grand Jury
E NOVA 4
Galette du Cotentin pur beurre
Carrefour, Reflets de France
E NOVA 4
St 250G Bonbons Nus a La Seve De Pin Grand Jury
Grand Jury
E NOVA 4
Biscuits sablés de Normandie Pur beurre
Reflets de France,CMI, Carrefour
E NOVA 3
Nougat de Montélimar
Carrefour, Reflets de France
E NOVA 4
Couronnes du Roussillon à l'anis
Reflets de France, Carrefour
D NOVA 4
Brioche Tranchée Pur Beurre
Grand Jury
D NOVA 4
Nougat de Montélimar
Carrefour, Reflets de France
E NOVA 4
Goûters Goût Chocolat
Grand Jury, Carrefour
E NOVA 4