Barcode: 0832112007345
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 614.0 kcal |
| Fat | 59.7 g |
| of which saturated | 3.5 g |
| Carbohydrates | 8.8 g |
| of which sugars | 1.8 g |
| Fiber | 7.0 g |
| Proteins | 24.6 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Black walnuts
Related Products in Snacks
Vanilla Wafers
Happy Belly
E NOVA 4
Apple Cinnamon Cereal Bars
Happy Belly
D NOVA 4
Sunny Fruit Organic Figs
Sunny Fruit
C NOVA 1
Premium Chocolate Chip Cookies
E NOVA 4
Original Snack Crackers
Happy Belly
D NOVA 4
Country Club Crackers
Amazon Saver
E NOVA 4
New York Cheesecake
Wild Fork
E NOVA 4
Chocolate Lava Cake
Wild Fork
E NOVA 4
Marshmallows
Amazon Fresh
E NOVA 4
Chocolate Filled Belgian Waffles
Wild Fork
E NOVA 4
Shortbread Cookiu
Amazon Grocery
E NOVA 4
Semi Sweet Chocolate Baking Chips
Happy Belly
E NOVA 4