Barcode: 0074936000014
Black Walnuts Fancy Large
by Hammons
Labels
no gmos
non gmo project
Categories
Available in
united states, world
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 617.0 kcal |
| Fat | 53.3 g |
| of which saturated | 3.3 g |
| Carbohydrates | 10.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 6.7 g |
| Proteins | 23.3 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Black walnuts
Related Products in Snacks
Pop Mania
Benoit Promotion
E NOVA 3
Eti Cin
Eti
NOVA 4
Game Up Sports Chews Power Punch
General Mills
E NOVA 4
Cheesecake
B+F Bakery & Food, Sans marque
C NOVA 4
Galettes Pur Beurre
BDG+, Bretagne Desserts
E NOVA 4
Biscuit chocolat céréales
Gerlinéa
D NOVA 4
Bonbons sans sucre avec édulcorant arôme menthe
37deux
B NOVA 4
Biscuits de Campagne
Biscuits Saint-Georges, Biscuits St Georges
E NOVA 4
Pains choco x 8
E NOVA 4
Noir dégustation 81%
J. D. GROSS
E NOVA 4
Mini Chausson aux Pommes
E NOVA 4
Happy Hippo Cacao
Kinder,Ferrero
E NOVA 4