Barcode: 0074936000137
Black Walnuts Recipe Ready
by Hammons
Labels
no gmos
non gmo project
Categories
Available in
united states, world
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 633.0 kcal |
| Fat | 53.3 g |
| of which saturated | 3.3 g |
| Carbohydrates | 13.3 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 6.7 g |
| Proteins | 26.7 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Black walnuts
Related Products in Snacks
Goji berries
C NOVA 1
Lemon blueberry grain-free muffin tops, lemon blueberry
C NOVA 4
Navitas naturals, sun-dried dragonfruit slices
Navitas Naturals
D
Organic goji berries
Navitas Naturals
D NOVA 1
Organic Power Snacks
Navitas Organics
D NOVA 4
Fleur de sel dark chocolate bar
E NOVA 3
Dark chocolate peanut butter cups
E NOVA 4
Brown butter with nibs sea salt dark chcoolate bar
E NOVA 3
Power snacks
Navitas, Navitas Naturals
D NOVA 4
Organic mulberry berries
Navitas Naturals
D
Guatemala lanquin craft chocolate, guatemala lanquin
NOVA 3
Blueberry Hemp Bites
Navitas Organics
C NOVA 4