Black y white
by Боровец
Labels
Categories
Available in
bulgaria, france
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 507.0 kcal |
| Fat | 30.0 g |
| of which saturated | 18.0 g |
| Carbohydrates | 56.0 g |
| of which sugars | 44.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 3.3 g |
| Salt | — |
Ingredients
Какаова глазура 36% [растително частично хидрогенирано масло (палмово), захар, декстроза, суроватка на прах, суроватъчен пермеат, какао на прах с намалено маслено съдържание 3%, емулгатор: соев лецитин, ароматизант: ванилин, какаов крем 26% [растително масло (палмово), захар, суроватка на прах, малтодекстрин, суроватъчен пермеат, декстроза, какао на прах с намалено маслено съдържание 4%, какао маса 2%, ванилов крем 26%, захар, суроватка на прах, малтодекстрин, декстраза, суроватъчен пермеат), пшенично брашно, картофено нишесте, слънчогледово олио, емулгатар: соев лецитин, набухвател: натриев хидроген карбонат, сол. Съдържа глутен, соя и млечни продукти.
Additives
Related Products in Snacks
Classic potato chips, classic
Food club, fudge factory, fudge striped shortbread cookies
Food Club
Curious george, assorted fruit flavored snacks, assorted fruit
Vanilla wafers, vanilla
Food Club
Sour cream & onion flavored potato chips, sour cream & onion
Transformers fruit flavored snacks, fruit
Honey graham crackers, honey
Food Club
real semi-sweet chocolate chips
food club
Barbecue flavored potato chips, barbecue
Peanuts, fruit flavored snacks, sour apple, watermelon, tropical punch, raspberry
Ripple cheddar & sour cream potato chips, ripple cheddar & sour cream
Food Club