Barcode: 8443678719270
Black zeera (black cumin)
Available in
united states
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 340.0 kcal |
| Fat | 22.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 49.0 g |
| of which sugars | — |
| Fiber | 13.0 g |
| Proteins | 18.0 g |
| Salt | 0.4 g |
Ingredients
Black cummin.
Recipes with Similar Ingredients
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Le fleurier 250g doux
Le fleurier
D NOVA 4
Olives vertes entieres
La Colombe
D NOVA 3
St Hubert 41 (Doux, Léger & tendre), (38 % MG)
St Hubert, St Hubert 41
D NOVA 4
Olives Vertes Dénoyautées
Agidra, La Colombe
D NOVA 3
St Hubert 41 léger & tendre 38% MG
St Hubert, St Hubert 41
E NOVA 4
granola con frutta secca
Verso Natura, conad
C NOVA 3
Olives vertes entieres
Agidra
E
4 graines grillees
Daco Bello
C NOVA 1
500G BQ Pate a Tartiner St Hubert 41 Doux
Saint hubert
D NOVA 4
La végétale
BORDEAU CHESNEL
D NOVA 4
Crunchy Granola & Morango Fraise
Lindahls
A NOVA 4
Margarine - Doux
Le Fleurier
D NOVA 4