Barcode: 0070552305021
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 64.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 12.9 g |
| of which sugars | 10.7 g |
| Fiber | 5.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Blackberries.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Nabisco honey maid pie crust 1x6 oz
E NOVA 4
Peanut Butter Crunchy Unsweetened & Salt Free
Once Again
A NOVA 2
Peanut Butter Crunchy - Salted
Once Again
C NOVA 2
Grissini Breadsticks
By Sainsbury's
D NOVA 3
Pie crust
Nabisco
E NOVA 4
Nabisco nilla wafer pie crust 1x6 oz
E NOVA 4
Peanut Butter Crunchy - Salted
Once Again
C NOVA 2
Belvita Soft Baked Banana Bread
Belvita
C NOVA 4
Cinnamon And Raisin Bagel
Brennans
C NOVA 3
vegatable soup
Hubbard's Foodstore
A NOVA 4
Peanut Butter - No-Stir - Creamy
Once Again
A NOVA 2
Almond Butter - Creamy - No-Stir
Once Again
A NOVA 2