Barcode: 01848632
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 31.0 kcal |
| Fat | 0.5 g |
| of which saturated | 0.1 g |
| Carbohydrates | 4.9 g |
| of which sugars | 4.9 g |
| Fiber | 3.1 g |
| Proteins | 0.9 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Blackberries
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Corn kernals
New Season,Aldi
A NOVA 3
Medjool Datteln
Best Moments, Frutree, Penny
D NOVA 1
Hähnchen gewürzsalz
Fuchs Gewürze GmbH,Penny
NOVA 3
Noix de cajou crues
B NOVA 1
Noix de cajou crues
B NOVA 1
Membrillo
Santa Teresa
NOVA 3
Tomato Paste
Remano,Aldi
A NOVA 1
Edel-Nuss-Mix
Simple Sunny
C
Erdnüsse
Simply Sunny
A
Knüsper Müsli Honig & Nuss
Granola,Penny,DE-VAU-GE
D NOVA 4
Cashewkerne naturbelassen
Johannes Kordt Handelskontor, Simply Sunny
B NOVA 1
Just Bran
Goldenvale,Aldi
D NOVA 4