Barcode: 23006263
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 62.0 kcal |
| Fat | 0.8 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 14.0 g |
| of which sugars | 7.0 g |
| Fiber | 8.0 g |
| Proteins | 2.0 g |
| Salt | — |
Ingredients
blackberries
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Enjoy life, nut & gluten free granola, cinnamon raisin crunch, cinnamon raisin crunch
Enjoy Life, Enjoy Life Natural Brands Llc
C NOVA 4
Peaches In Light Syrup
Nature Land International Inc.
B NOVA 3
Iqf fajita blend
A
Enjoy life, very berry crunch granola
Enjoy Life, Enjoy Life Natural Brands Llc
C NOVA 4
Polish Dill Pickles
Old World Quality Foods
B NOVA 3
Assorted fruits jelly
C NOVA 4
Italian Snacking Lupini Beans, Garlic & Rosemary
Brami
B NOVA 3
Fresh Mangoes
Amazon
A NOVA 1
Sustained energy cereal
Teechia
A NOVA 4
Assorted fruits jelly
C NOVA 4
Enjoy life, perky's crunchy flax cereal, original, original
Enjoy Life, Enjoy Life Natural Brands Llc
A NOVA 3
Enjoy life, perky's crunchy rice cereal, original, original
Enjoy Life
C NOVA 3